Apartmán 2

pro 8 osob: 3+kk
2x ložnice s dvojlůžkem, 2x dvoulůžko v hlavní místnosti, kuchyňská linka, koupelna s wc a sprchovým koutem.

Apartmán 2 je naším největším apartmánem. Právě díky tomu může poskytnout skvělé místo pro velmi početnou rodinu, velkou skupinu kamarádů nebo například 2 spřátelené rodiny s dětmi. Tento velmi prostorný apartmán disponuje výhledem situovaným na areál ranche se stájemi a jízdárnou. Střešní okna v ložnicích přivádí slunce a teplo. Příjemná atmosféra zaručena.

Stejně jako naše ostatní apartmány je laděn do vzhledného příjemně venkovského designu.

Postele nejsou vybaveny lůžkovinami. Koupelna není vybavena hygienickými potřebami a kosmetikou. Kuchyň je vybavena základním nádobím a potřebami pro vaření.

Příjezd (check-in)
  • je možný od 14 hodin
  • osobní předání klíčů pouze od 14 do 16 hodin
Odjezd (check-out)
  • do 10 hodin
  • v případě pronájmu společenského sálu a celého penzionu do 11 hodin
Prosíme o zavolání hodinu před příjezdem pro informace spojené s ubytováním. Děkujeme.

Pohyb po ranči

Prostor apartmánů je oddělen od prostoru pro zvířata, je tak učiněno pro pohodlí zvířat i hostů. Na zvířátka je samozřejmě možné se podívat, ovšem pouze s personálem ranche.

Domácí mazlíčci

Pobyt domácích mazlíčků u nás není možný. Je nevhodný nejen pro zvířátka samotná, která by se mohla bát těch našich (telátka, koně, kozičky) a zbytečně se trápit stresem, ale bohužel také pro ostatní zákazníky, kteří mohou trpět alergiemi. Děkujeme za pochopení.

Parkování

Pro naše hosty je samozřejmostí bezplatné parkování v areálu. Parkovací místa jsou cca 20 metrů od penzionu, tedy co by kamenem dohodil. Vaše zavazadla si tedy pohodlně přenesete z auta do apartmánu.

Wi-fi

ano

Tv

ne

Bezbariérový

ne

Grill

ano

Terasa

ano

Dřevo

ano

Lékárna

ano

Potraviny

ano