Apartmán 1

pro 6 osob: 2+kk
1x dvoulůžko v ložnici, 2x dvoulůžko v hlavní místnosti, kuchyňská linka, koupelna s wc a sprchovým koutem.

Apartmán nabízí překrásný výhled do přírody. Díky velké kapacitě osob je vhodný i pro početnější rodinu či větší skupinu přátel.

Stejně jako naše ostatní apartmány je laděn do vzhledného příjemně venkovského designu.

více Info a rezervace

Apartmán 2

pro 8 osob: 3+kk
2x ložnice s dvojlůžkem, 2x dvoulůžko v hlavní místnosti, kuchyňská linka, koupelna s wc a sprchovým koutem.

Apartmán 2 je naším největším apartmánem. Právě díky tomu může poskytnout skvělé místo pro velmi početnou rodinu, velkou skupinu kamarádů nebo například 2 spřátelené rodiny s dětmi. Tento velmi prostorný apartmán disponuje výhledem situovaným na areál ranche se stájemi a jízdárnou. Střešní okna v ložnicích přivádí slunce a teplo. Příjemná atmosféra zaručena.

více Info a rezervace

Apartmán 3

pro 4 osoby: 2+kk
1x ložnice s dvojlůžkem, 1x dvoulůžko v hlavní místnosti, kuchyňská linka, koupelna s wc a sprchovým koutem.

Tento prosluněný apartmán je ideálním místem pro rodinu s dětmi. Všechna okna v apartmánu jsou střešní, přivádí tak do místností velké množství slunečních paprsků a činí tím celý prostor přívětivě světlým a útulným.

více Info a rezervace

Apartmán 4

pro 2 osoby
1x dvoulůžko, samostatné wc a umyvadlo. Sprcha k dispozici o patro níže. K tomuto apartmánu není k dispozici kuchyňský kout.

Tento malý apartmán je celý sluncem zalitý a příjemně útulný. Doporučujeme ho pro zamilované páry nebo k pronajmutí navíc pro děti či známé k ostatním apartmánům, jelikož s nimi sousedí. Ideální místo pro odpočinek, kde můžete relaxovat při čtení své oblíbené knihy.

více Info a rezervace

Společenský sál

Nevšední společenský sál je ozdobou našeho penzionu. Je vyzdoben stylovými doplňky a díky své velikosti nabízí kapacitu 50 míst. V prostorném sálu naleznete k dispozici dřevěné pódium, grill, bar, lednici i výčepní zařízení – tedy veškeré vybavení potřebné pro nezapomenutelnou oslavu kulatin, svatební hostinu nebo prostě skvělou párty.

Lze zařídit:
Catering
Květinovou výzdobu
Kapelu

více Info a rezervace