Apartmán 4

pro 2 osoby
1x dvoulůžko, samostatné wc a umyvadlo. Sprcha k dispozici o patro níže. K tomuto apartmánu není k dispozici kuchyňský kout.

Tento malý apartmán je celý sluncem zalitý a příjemně útulný. Doporučujeme ho pro zamilované páry nebo k pronajmutí navíc pro děti či známé k ostatním apartmánům, jelikož s nimi sousedí. Ideální místo pro odpočinek, kde můžete relaxovat při čtení své oblíbené knihy.

Stejně jako naše ostatní apartmány je laděn do vzhledného příjemně venkovského designu.

Postel není vybavena lůžkovinami. Tento apartmán není vybaven kuchyňskou linkou ani sprchovým koutem, ten je k dispozici o patro níže (veřejný, s možností zamknutí).

Příjezd (check-in)
  • je možný od 14 hodin
  • osobní předání klíčů pouze od 14 do 16 hodin
Odjezd (check-out)
  • do 10 hodin
  • v případě pronájmu společenského sálu a celého penzionu do 11 hodin
Prosíme o zavolání hodinu před příjezdem pro informace spojené s ubytováním. Děkujeme.

Pohyb po ranči

Prostor apartmánů je oddělen od prostoru pro zvířata, je tak učiněno pro pohodlí zvířat i hostů. Na zvířátka je samozřejmě možné se podívat, ovšem pouze s personálem ranche.

Domácí mazlíčci

Pobyt domácích mazlíčků u nás není možný. Je nevhodný nejen pro zvířátka samotná, která by se mohla bát těch našich (telátka, koně, kozičky) a zbytečně se trápit stresem, ale bohužel také pro ostatní zákazníky, kteří mohou trpět alergiemi. Děkujeme za pochopení.

Parkování

Pro naše hosty je samozřejmostí bezplatné parkování v areálu. Parkovací místa jsou cca 20 metrů od penzionu, tedy co by kamenem dohodil. Vaše zavazadla si tedy pohodlně přenesete z auta do apartmánu.

Wi-fi

ano

Tv

ne

Bezbariérový

ne

Grill

ano

Terasa

ano

Dřevo

ano

Lékárna

ano

Potraviny

ano